Finnish Hair Professionals

fi   en

facebook / SimSensitive

Sim Extranet

Yhteystiedot

Sim Finland Oy
Pallotie 2
33470 Ylöjärvi

p. 0207 444 700
f. 0207 444 799

Pikatukut

Asiakaspalvelu

Haluatko ottaa yhteyttä tuotteisiimme tai
palveluihimme liittyen? Soita ilmaisnumeroomme

0800-93641

tai lähetä sähköpostia osoitteeseen

asiakaspalvelu@sim.fi

Sami Laitila
sami.laitila@sim.fi
0207 444 785

Virpi Raami
virpi.raami@sim.fi
0207 444 775, även på svenska

Laskutus

Oletko asiakkaamme ja onko sinulla kysyttävää laskuistasi? Lähetä sähköpostia osoitteeseen

laskutus@sim.fi

CEO
Tatu Viherma
tatu.viherma@sim.fi

Vienti/export

See export contacts

Tuotteet

Product Manager
Reija Vilmi
reija.vilmi@sim.fi
p. 0207 444 721

Kouluttajat

International Master Trainer
Harri Tasanko
harri.tasanko@sim.fi
p. 0207 444 736

Sim-kouluttaja
Arja Koivio Savela
arja.savela@sim.fi
p. 0207 444 734

Myynti

Kenttäpäällikkö
Varsinais-Suomi

Heimo Vuorinen
heimo.vuorinen@sim.fi
0207 444 750

Kenttäpäällikkö
Etelä-Karjala, Kymenlaakso

Pekka Rautio
pekka.rautio@sim.fi
0207 444 760

Kenttäedustaja
Uusimaa

Jani Hollman
jani.hollman@sim.fi
0207 444 756

Kenttäedustaja
Pirkanmaa

Jari Marjakaarto
jari.marjakaarto@sim.fi
0207 444 757

Kenttäedustaja
Kanta-Häme

Anne Mattila
anne.mattila@sim.fi
0207 444 753

Kenttäedustaja
Uusimaa

Miia Laine
miia.laine@sim.fi
0207 444 761

Kenttäedustaja
Etelä-Pohjanmaa, Satakunta

Minna Raunio
minna.raunio@sim.fi
0207 444 787

Kenttäedustaja
Keski-Suomi

Kaarina Kallio
kaarina.kallio@sim.fi
0207 444 752

Myynti

Myyntijohtaja
Pohjois-Karjala

Taina Seppälä-Oja
taina.seppala@sim.fi
0207 444 784

Myyntiedustaja
Pohjois-Pohjanmaa

Paula Lukkarila
paula.lukkarila@sim.fi
0207 444 751

Myyntiedustaja
Uusimaa

Aila Hietamäki
aila.hietamaki@sim.fi
0207 444 782

Myyntiedustaja
Keski-Suomi

Anne Marjamäki
anne.marjamaki@sim.fi
0207 444 781

Sisäpiiri
Koko Suomi

Lue lisää…

Myyntipäällikkö
Mika Hölli
mika.holli@sim.fi
0207 444 789

Suurasiakkaat
Heidi Varjoranta
heidi.varjoranta@sim.fi
0207 444 786

Myyntikoordinaattori
Viivi Mäkitalo
viivi.makitalo@sim.fi
0207 444 783

Myyntikoordinaattori
Jenny Vähäkyttä
jenny.vahakytta@sim.fi
0207 444 780

Työpaikat

Tällä hetkellä ei ole avoimia työpaikkoja.

Voit lähettää avoimen hakemuksen osoitteeseen rekry@sim.fi.