Sim myynti- ja alue-edustus

  Ammattitaitoiset alue-edustajamme ja myyntineuvottelijat palvelevat kampaamoasiakkaitamme paikallisesti yhteistyössä asiakaspalvelun kanssa. 
Kuva
Myyntijohtaja
Taina Seppälä-Oja
taina.seppala@sim.fi
0207 444 784
Kuva
Alue-edustaja
Uusimaa

Jani Hollman
jani.hollman@sim.fi
0207 444 756
Kuva
Alue-edustaja
Kanta-Häme

Anne Mattila
anne.mattila@sim.fi
0207 444 753
Kuva
Alue-edustaja
Etelä-Karjala, Kymenlaakso

Pekka Rautio
pekka.rautio@sim.fi
0207 444 760
Kuva
Myynti- ja markkinointipäällikkö
Heidi Varjoranta
heidi.varjoranta@sim.fi
0207 444 786
Kuva
Alue-edustaja
Uusimaa

Miia Laine
miia.laine@sim.fi
0207 444 761
Kuva
Alue-edustaja
Pohjois-Pohjanmaa

Paula Lukkarila
paula.lukkarila@sim.fi
0207 444 751
Kuva
Alue-edustaja
Varsinais-Suomi

Heimo Vuorinen
heimo.vuorinen@sim.fi
0207 444 750
Kuva
Myyntipäällikkö
Mika Hölli
mika.holli@sim.fi
0207 444 789
Kuva
Alue-edustaja
Keski-Suomi

Kaarina Kallio
kaarina.kallio@sim.fi
0207 444 752
Kuva
Alue-edustaja
Etelä-Pohjanmaa, Satakunta, Pirkanmaa

Minna Raunio
minna.raunio@sim.fi
0207 444 787